صفحه اصلی
 
...
..
گل تاکتیکی پرسپولیس در دربی!
از کرامات فیس بوک!
عکس های یادگاری نوروز 93
شعر طنز
شروین سلیمانی در ابتدای مراسم «درحلقه رندان» شعر طنزی را قرائت كرد كه در زیر می خوانیم:
پسرها خودشان را می‌کشند تا 5/9 آنها 10 شود، اما باز هم استاد قبول نکرده و در آخر می‌افتند. دخترها فقط پیش استاد می‌روند و یک لبخند می‌زنند و نمره 4،5 آنها به 17 تبدیل می‌شود!
فیلم:: کلاه قرمزی 93// حمام رفتن فامیل دور
قسمت دوم
سبک زندگی های مثبت گذشته در قالب کاریکاتور (کمیک استریپ) با موضوعات مختلف را ببينيد و با امروز مقایسه نماید.
مکالمه وایبری بنیامین نتانیاهو نخست وزیر مخروطی شکل رژیم صهیونیستی با جان کری وزیر فرتوت امور خارجه آمریکا
عکس‌های خیلی «خصوصی» / «همسر خشن» و «شوهر مظلوم»!
خداحافظی دولت احمدی نژاد
تغییرات کاملا محسوس در برخی افراد و احزاب، خود به خود و بدون هیچ شانتاژی طنز محسوب می‌شود!
رییس جمهور ظهر همین امروز در مراسم تجلیل از 8 سال تلاش جهادی در صداوسیما گفت: دولت محرم اسرار همه است.
مجری: نه خانم. من اصراری ندارم که شما همه چیزو بگین و نشون بدین. ولی اگه بگین که برنامه جذاب‌تر می‌شه و ما بیشتر فحش می‌خوریم و من میام می‌گم این همه فحش به خاطر دیده شدن برنامه‌اس و خیلی هم خوبه. خب بعدش؟!!!
شعار یکی از افراد راه یافته به شورای شهر سراوان در استان سیستان و بلوچستان حق برخورداری مردان از 4 همسر بود. او گفته بود که 40 فرزند برای یارانه هم از حق‌های مسلم مردم است. داد‌ا... داد‌اللهی عضو شورای شهر سراوان شعار‌های دیگری هم داشته و طرفداران زیادی هم توانسته برای خودش داشته باشد. نگاه او به زندگی و شعار‌هایش با آنچه در کشور رایج است تفاوت‌های زیادی داشت و همین تفاوت سرآغازی برای یک گفت‌وگو کوتاه با داد‌اللهی بوده است، که می‌توانید آن را بخوانید:
علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس صبح امروز با انتشار بیانیه‌ای نسبت به نقض حقوق شهروندی اعتراض کرد و گفت: افراد ناشناس وارد دفترم شده و ضبط صوت و دوربین کار گذاشته اند.
با توجه به اینکه ظاهراً در این کرم‌ها اصلاً از عصاره حلزون استفاده نشده، من متهم هستم که چرا عصاره ترشحات خودم رو احتکار کرده و در اختیار تولیدکنندگان این کرم قرار نداده‌ام!

2 صفحه بعدی >>