صفحه اصلی"ارسال نظرات"هفته نامه خاتم"خواندنی ها"بروشور
شنبه ٠٥ مهر ١٣٩٩
اخبار > سایه کوه‌های صهیون بر چمن‌های برزیل
 


    چهارشنبه ٧ خرداد ١٣٩٣

    

   سایه کوه‌های صهیون بر چمن‌های برزیل

    فوتبال با توجه به جایگاه تبلیغاتی آن و نفوذ چشم گیری که میان مردم جهان به دست آورده میدان وسیعی برای فعالیت دلالان صهیونیست را فراهم ساخته است 

   

 

 

 

رویکردی که تاکنون در میان تحلیل گران در مورد نحوه نگرش صهیونیست‌ها به جهان و انسان ارائه شده، تقریبا شکلی جهانی به خود گرفته است. انزجار عمومی ملت‌های جهان نسبت به رژیم اشغالگر قدس، ناشی از بیداری افکار عمومی به دست بیدارگرانی است که توانسته‌اند هر یک، از زاویه نگاه و تخصص خود نشانه‌های خوی سلطه جویی و سیطره صهیونیسم را دریابند و آن را افشا نمایند.

 «سودجویی» و «استثمار» رکن اساسی در گسترش جریان صهیونیسم است. از این رو، هر پدیده و بستری که بتوان از آن به عنوان منبعی برای رسیدن به پول بهره برد، توسط افراد متنفذ و کمپانی‌های صهیونیستی مورد توجه قرار می‌گیرد. صنعت سینما، پورنوگرافی، رسانه، دارو، مواد مخدر، اسلحه و فوتبال بخشی از این حوزه‌های درآمدزا هستند که به شدت تحت نفوذ مدیران صهیونیست قرار دارد و صد‌ها و هزاران میلیارد دلار سود و گردش مالی، همه ساله نصیب سازمان جهانی صهیونیسم می‌کنند؛ سازمانی که در ‌‌نهایت با برنامه‌ریزی‌های گوناگون، ثبات خود در سرزمین‌های اشغالی را افزایش می‌دهد و آماده جنایت‌های تازه‌تر می‌شود.

در میان این صنایع، فوتبال با توجه به جایگاه تبلیغاتی آن و نفوذ چشم گیری که میان مردم جهان به دست آورده میدان وسیعی برای فعالیت دلالان صهیونیست را فراهم ساخته است. اسپانسر، سوداگری نقل و انتقال بازیکن و استعدادیابی‌های با رنگ و لعاب برده داری، زمینه‌های اصلی در حضور سودجویانه کارتل‌های صهیونیسم در فوتبال محسوب می‌شود.

در کنار سودجویی مالی، باید به بهره برداری‌های رسانه‌ای نیز اشاره نمود که صهیونیست‌ها به کمک آن می‌توانند با در اختیار داشتن شاهراه‌های رسانه‌‌ای جهان، در اولویت‌های خبری جهان دست به جابجایی بزنند. رقابت‌های جام جهانی، جام ملت‌های اروپا، جام‌های مختلف باشگاهی در اروپا، جام کنفدراسیون‌ها، المپیک و برخی دیگر از تورنمنتهای قاره‌ای یا بین المللی در کنار یکدیگر زمان زیادی را به طور متوسط در طول هر سال به خود اختصاص می‌دهند و در کنار آن حواشی فراوانی که همواره در مورد تیم‌های مختلف و بازیکنان مطرح وجود دارد، حجم زیادی از فعالیت‌های رسانه‌ای را به خود مشغول می‌کند. این هجمه رسانه‌ای، همواره از طرف کار‌شناسان تحت عنوان ابزاری کارساز در جهت اهداف صهیونیسم یاد می‌شود. ابزاری که می‌تواند به عنوان یک پوشش رسانه‌ای میزان نفرت عمومی از سازمان صهیونیسم را کاهش دهد؛ زیرا این حجم رسانه‌ای مانع از دیده شدن جنایت‌های صهیونیسم می‌شود و در نتیجه، میزان شناخت و آگاهی افکار عمومی از واقعیت نیز کاسته می‌شود.

 بنابراین، صنعت فوتبال برای سهامداران و سیاست مداران صهیونیسم، یک بازی دو سر برد محسوب می‌شود؛ زیرا هم موجب تقویت مالی آن‌ها می‌شود و هم پشتوانه‌ای رسانه‌ای برای سرپوش نهادن بر اخبار ضد صهیونیستی در میان افکار عمومی به شمار می‌رود.

با همین مقدمه است که می‌توان فعالیت شخصیت‌هایی چون «پینی زهاوی»، «رومن آبراموویچ»، «خاندان گلیزر‌ها» و... را که در طول چند دهه گذشته با برنامه ریزی‌های حساب شده توانستند خود را به صاحبان جهان فوتبال در دنیای امروز مبدل سازند، تحلیل نمود.

در حال حاضر، اکثر باشگاه‌های مطرح فوتبال جهان به ویژه در اروپا، تحت اختیار مستقیم یا غیرمستقیم سهام داران صهیونیست قرار دارند. در این میان، فوتبال انگلیس بیشتر از هر کشور دیگری در اختیار میلیاردرهای یهودی قرار گرفته و سود سرشاری از این طریق عاید صهیونیست‌ها می‌شود. تیم باشگاهی چلسی در حالی در سال ۲۰۰۳ به تملک آبراموویچ یهودی الاصل روس تبار در آمد که وی خود را دو ملیتی می‌داند، روسی و همین طور وابسته به رژیم اشغالگر قدس. تاتنهام، منچسترسیتی، منچستر یونایتد، آرسنال و برخی دیگر از باشگاه‌های انگلیس نیز، به طور کامل در اختیار سرمایه داران یهودی قرار دارند.

کشور هلند نیز در زمینه فوتبال و به ویژه در حوزه تبلیغات به سود رژیم اشغالگر قدس، جایگاه قابل توجهی در میان کشورهای اروپایی پیدا کرده که همواره در رقابت‌های گوناگون باشگاهی جنجال‌های فراوانی ایجاد می‌کند. آژاکس آمستردام یکی از این باشگاه‌های هلندی است. طرفداران این تیم همیشه از سمبل‌های دین یهود و رژیم اشغالگر قدس برای تشویق تیمشان استفاده می‌کنند. آن‌ها در ورزشگاه‌ها پرچم‌های بزرگی از ستاره داود را حمل می‌کنند و در حمایت از صهیونیست‌ها شعار می‌دهند.

بر اساس بسیاری از گمانه زنی‌های رسانه‌ای که از اسناد و نشانه‌های قطعی نیز برخوردار هستند، بسیاری از تحولات در فوتبال اسپانیا هم ناشی از نفوذ صهیونیست‌ها ارزیابی می‌شود. در این میان، اتفاقی که در سال گذشته میلادی منجر به جدایی «گواردیولا» مربی نام آشنا و موفق بارسلونا از این تیم شد در صدر این اخبار قرار دارد. روحیه ضدصهیونیستی وی که در برخی از اقدامات او در خط زدن برخی از بازیکنان حامی صهیونیسم و نیز برخی موضع گیری‌های وی در طول دوران مربی‌گری او نمایان شد، سرانجام مالکان و متنفذان باشگاه کاتالان‌ها را تحت اراده سیاست مداران صهیونیسم، ناچار از جدایی این مربی نمود. بر اساس برخی از اسناد و گزارش‌های موجود، «پینی زهاوی» یهود، در این تغییر نیز نقش برجسته و اساسی داشته است.

مرتضی جمشیدی

 

 

 

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
بسته های ویژه
کیست هیداتید/ انگل های سگی میزبان توت فرنگی ها
خون دماغ‌های بی‌دلیل نشانه‌ چیست؟
دیابت چگونه بر چشم‌ها اثر می‌گذارد؟
152هزار مجرد قطعی در کشور/ پیامدهای تجرد قطعی در سطح فرد، خانواده و جامعه
سریعترین خودروی جهان + تصاویر
یادداشت دانشجوی دانشگاه رازی درباره اکران «حرام‌زاده‌های بی‌شرف»؛
نگاهی به سریال «کیمیا» ساخته جواد افشار
ماجرای فیتیله ای که پایین کشیده شد
سرانه 200تومانی جوانان از بودجه سالانه!
سربازی آقازاده‌ها با طعم پارتی‌بازی!
جملات فرهنگی ! چند دقیقه تأمل
چرا زنان ایرانی به خودشون نمیرسند؟
دولت کرکره گزارش را پایین کشید!
الزامات اخلاقی دانشجویی
نشست هم اندیشی ویژه استادان دانشگاه برگزار گردید
نگاهي به چند فيلم جشنواره فجر امسال
مدگرایی از منظر اسلام
كتابي با عنوان كتاب "آقازاده عزيز"
شبکه‌های اجتماعی؛ و اهمیتی به اندازه انقلاب اسلامی
خانم ها حتما بخوانند؛ این چادر دستم بگرفت و پا به پا برد
اندر احوالات گوشي موبايل...
کارتون‌های دیروز و امروز در سایه فراماسونری
سبك زندگي ایده آل در کتاب «لاف عشق»
درباره جلد بیست و چهارم مجموعه یادگاران؛ کتاب شهید غلامعلی رجبی
سربازی آقازاده‌ها با طعم پارتی‌بازی!
مد اسلامی ـ ایرانی همراه با خلاقیت اما بدون حامی
سبک زندگی در بیان امام حسین علیه السلام
توصيه آيت الله بهجت درباره فوايد زيارت عاشورا
«من زنده‌ام» کتابی که هر کسی یک بار باید آن را بخواند
رشد باکتری های ضد اجتماعی در خوابگاه های کشور
طراحی لباس اسلامی، پروژه‌ی فرهنگی یا اقتصادی؟!
مبارزه با انحرافات اخلاقی با ازدواج آسان
هشت سنت غلط ازدواج از نگاه رهبر انقلاب
مهم ترین روش تهذیب نفس دانشجو
در ابتدای انقلاب مسئولین می‌گفتند چرا بودجه کشور را در اختیار این جوانان بی تجربه قرار دهیم؟
فیلم: گزارش bbc از خشونت جنسی در اروپا
«شهوت پنهان» یکی از دلایل ریزش‌ها در امت اسلامی
ماجرای تشرف محمد بن عیسی بحرینی و گرویدن حاکم بحرین به مذهب شیعه
پهپادهای ایرانی چگونه بلای جان ناوهای آمریکایی شدند؟ + فیلم
واکنش گسترده کم سوادها در شبکه های اجتماعی
به جای اسباب بازی، به فرزندانمان خواهر و برادر هدیه بدهیم
شخصیتی که شریعتی درباره او گفت: من هرچه دارم از شما دارم
مسیح علی نژاد : "من و تو" نماینده افکار عمومی داخل ایران نیست/ منابع مالی این شبکه مشکوک است+ تصاویر
احکام نگاه وپزشکی
فیلم/ از پونز چسباندن به پیشانی دختران بدحجاب تا انکار امام زمان(عج) و قرآن
مراسم روز دانشجو در دانشگاه تهران
انجمن اسلامی دانشجویان برگزار میکند:
اکران فیلم دربند در سینما بهمن
قصه طولانی رفع فیلتر فیسبوک در دولت یازدهم
کرسی آزاد اندیشی با موضوع تفکیک جنسیتی در دانشگاهها، دوشنبه 11/9/92
جدیدترین قیمت‌ تبلت در بازار +جدول
جزئیات آزمون دکتری ۹۳/ از ضرایب دروس تا اعلام نتایج
پول هایی که برای تغییر سبک زندگی در ایران خرج می‌شود
برگزاری مسابقه کتابخوانی "باکاروان آفتاب"
بیماری نادر در حیوانات + تصاویر