چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨
 


    يکشنبه ١٠ آذر ١٣٩٢

    پول هایی که برای تغییر سبک زندگی در ایران خرج می‌شود

   پول هایی که برای تغییر سبک زندگی در ایران خرج می‌شود

    انتشار عکس‌هایی از زندگی خصوصی دختران و زنان ایرانی با هدف القای تغییر در شیوه زندگی نسل جدید ایران انجام می شود.  

   

اخیرا عکس‌هایی از زندگی خصوصی دختران و زنان ایرانی در برخی رسانه های غربی و نیز وبلاگ‌ها و صفحات شخصی تعدادی از خبرنگاران غربی منتشر شده که با فرهنگ ایرانی و اسلامی کاملا در تضاد است.

به گزارش تیم رسانه ای دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به نقل از صراط حیازدایی همواره به عنوان یکی از مهم‌ترین شیوه‌های غرب برای دور کردن ایرانیان از ارزش های ملی و دینی خود مورد توجه بوده و بنا به شواهد رواج بیشتری یافته است.

در شیوه جدید رسانه های غربی، القای تغییر سبک زندگی ایرانیان هدف قرار گرفته که بر این اساس دختران و زنان ایرانی با پیشنهاد مبالغ هنگفتی برای ارائه نمایش های مدلینگ در برابر دوربین مواجه می شوند.

تصاویر ثبت شده سپس در ابعاد وسیع در فضای مجازی منتشر می شوند تا این موضوع را که زندگی نسل جدید ایرانی ها به سمت سبک های غربی گرایش یافته القا کنند.

به نظر می رسد غرب برای به بیراهه کشاندن ارزش های انقلابی و اسلامی ایرانیان، سهم عمده ای را برای سبک زندگی در نظر گرفته و تلاش دارد تا از آن به عنوان مقدمه ای برای رسیدن اهداف خود بهره برداری کند.

گفتنی است مقام معظم رهبری سال گذشته «سبك زندگی» را بخش اساسی و حقیقی پیشرفت و تمدن سازی نوین اسلامی خواندند و با دعوت از نخبگان و صاحبان فكر و اندیشه برای «پرداختن به این مفهوم مهم، آسیب شناسی وضع موجود سبك زندگی در ایران و چاره جویی در این زمینه» تأكید كردند: پیشرفت در علم و صنعت و اقتصاد و سیاست كه بُعد ابزاری تمدن اسلامی را شكل می دهد وسیله ای است برای دستیابی به سبك و فرهنگ صحیح زندگی و رسیدن به آرامش، امنیت، تعالی و پیشرفت حقیقی.

 

 

 

 

امتیازدهی
کاربر مهمان
1392/09/20 9:35
1
1
با نظر قبلي كاملا و به شدت مخالفم؛يعني چي كه"اگه آدم با حیا دیدی مخصوصا از نوع مونثش سلام مارو هم بهش برسون"درسته كه جمعي از خانوماي با ظاهر و وضعيت نادرست تو كوچه و خيابون فراوونند اما كاربر محترم اينو بفهم كه خانوماي با حيا هنوزم زيادن و صرفا چون بيكار و علاف توي كوچه و خيابون نيستن يا توي كلاس و محيط اطراف شما خودي نشون نميدن و به چشم شما نميان كه نبايد حكم صادر كني كه وجود ندارن.خيلي از دخترخانوماي ماهستن كه چه با چادر و چه بدون چادر خيلي با حيا و نجيب اند.اين حرفتون توهين تلقي ميشه اين قشر بزرگ جامعمون...
کاربر مهمان
1392/09/11 23:36
1
1
حیا دیگه کجا بود داداش! اگه آدم با حیا دیدی مخصوصا از نوع مونثش سلام مارو هم بهش برسون!